Med-Orth – sklep ze sprzętem ortopedycznym

Buty ortopedyczneMed-Orth to w pełni profesjonalny sklep ortopedyczny zlokalizowany we Wrocławiu. Firma wyróżnia się dużym doświadczeniem w branży, co przekłada się na doskonałą znajomość produktów oraz potrzeb swoich klientów. W sklepie można nabyć asortyment dla placówek medycznych, a także protezy stosowane indywidualnie. W ich ofercie znajdują się ortezy przeznaczone do stabilizacji różnych partii ciała.

W zależności od potrzeb mogą to być modele sztywne, półsztywne oraz elastyczne stanowiące skuteczną ochronę przed urazami. Ponadto sklep daje możliwość zakupy wysokich jakościowo butów ortopedycznych. Dzięki nim zniekształcenia stopy lub kończyny przestaną uniemożliwiać zwyczajny chód.

W ofercie sklepu znajdują się gorsety do leczenia skolioz, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Można tam nabyć protezy kończyn górnych oraz dolnych, które pozwolą na powrót do normalnego funkcjonowania i umożliwią wykonywanie wszystkich ulubionych czynności. Każda z nich zostaje dostosowana do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta.

Sklep Ortopedyczny Med-Orth

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8990027389
Regon
930326316
Siedziba
Kościuszki 173 50-438 Wrocław