Soft Skin Dermaclinic Wrocław – dermatologia i medycyna estetyczna

Klinika Soft Skin znajdująca się we Wrocławiu przy ulicy Dąbrowskiego 32a/1U ma przyjemność zaprosić do skorzystania ze swoich usług. Na miejscu dostępny jest znakomity specjalista z dziedziny medycyny o nazwie dermatologia. Lekarz ten pomoże rozwiązać Ci problemy schorzeń skórnych, dzięki zastosowaniu nowatorskich metod leczenia.

Zabiegi medycyny estetycznej w Soft Skin Dermaclinic fot.1

W klinice otrzymasz również pomoc psychologiczną, a także będziesz miał możliwość skorzystania z konsultacji dietetycznej. Dostępne są również zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, do których można zaliczyć między innymi mezoterapię igłową, fotoodmładzania laserowe czy też depilację laserową. Dzięki tym zabiegom Twoja skóra będzie piękna, jędrna i elastyczna.

 

Zabiegi medycyny estetycznej w Soft Skin Dermaclinic fot.2

Jeśli chcesz usunąć zbędna włoski znajdujące się na Twoim ciele skorzystaj z wymienionej już powyżej depilacji laserowej, która w Klinice Soft Skin jest wykonywana z użyciem najnowocześniejszego systemu stosowanego do tego typu zabiegów, czyli Soprano ICE Platinum. Dzięki depilacji laserowej zbędne włoski zostaną zniszczone w fazie wzrostu i nie ma tutaj znaczenia czy pacjent posiada jasną, czy też ciemną karnację. Kolejną zaletą jest to, że zabieg trwa krótko bo około 10 minut i jest całkowicie bezbolesny. W celu uzyskania większej ilości bardziej szczegółowych informacji odwiedź stroną internetową kliniki lub zadzwoń na jej numer kontaktowy.

Soft Skin Dermaclinic

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
7532154115
Regon
021847160
Siedziba
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław