Centrum Gawłowska – rehabilitacja po wypadkach na rolkach

rehabilitacjaCentrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska znajdujące się we Wrocławiu przy ulicy Piłsudskiego 84a serdecznie zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Jeżeli potrzebujecie Państwo skorzystać z zabiegów z zakresu fizjoterapii albo rehabilitacji, to w tej placówce zdrowia będziecie mieli ku temu doskonałą okazję.

 

A to dlatego że w szeregach Centrum Rehabilitacji znajdują się doskonali specjaliści z dużym doświadczeniem, którzy w swojej pracy wykorzystują najnowocześniejszy sprzęt. Istnieje możliwość skorzystania między innymi z masażu rehabilitacyjnego, zabiegów z użyciem lasera wysokoenergetycznego oraz z dobrodziejstw kojącego chłodu, czyli krioterapii.

 

Przy takich problemach zdrowotnych jak chociażby ograniczenia ruchu, obrzęki i opuchlizny możecie Państwo skorzystać z terapii o nazwie INDIBA ACTIV, a przy schorzeniach na przykład takich jak zwyrodnienia stawów lub w trakcie rehabilitacji pooperacyjnej z terapii PST. Więcej szczegółowych informacji jest dostępnych na stronie internetowej centrum.

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8981153108
Regon
363264255
Siedziba
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław