Poradnia Psychologiczna Proterapeutica – psychoterapeuta Wrocław

Proterapeutica to poradnia psychologiczna skupiająca zespół specjalistów, którzy zajmują się różnorodnymi problemami natury psychologicznej. W naszym zespole znajdują się wykwalifikowani psychologowie, psychologowie młodzieży i rodzinni, psychoterapeuci, seksuolodzy i logopedzi. Dzięki swojemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc pacjentom, którzy borykają się między innymi z depresją poporodową, syndromem DDA, żałobą, zaburzeniami lękowymi, awersją seksualną czy zaburzeniami odżywiania.

Flora Woźnica - psychoterapeuta z poradni Proterapeutica Wrocław

Oferujemy profesjonalną pomoc pacjentom w każdym wieku, parom i rodzinom, a dogodna lokalizacja oraz przyjaźnie urządzone gabinety sprawiają, że wizyty nie nastręczają dodatkowego stresu. Konsultacje online pozwalają nam również na opiekę nad pacjentami przebywającymi za granicą, którzy nie uzyskali pomocy na miejscu.

Małgorzata Kuzyk - psychoterapeuta z poradni Proterapeutica Wrocław

Udział w licznych certyfikowanych szkoleniach pozwala nam nieustannie się rozwijać i zapewniać pacjentom optymalną pomoc. Jesteśmy specjalistami z doświadczeniem, którzy starają się pomóc w rozwiązywaniu problemów i traktować każdy przypadek indywidualnie.

Poradnia Psychologiczna Proterapeutica

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8961399071
Regon
362700702
Siedziba
ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław