Lakiernictwo samochodowe – warsztay Auto-Master Wrocław

Auto-Master to firma rodzinna, która działa na rynku już od 1967 roku. Firma specjalizuje się w naprawach powypadkowych, a jej założycielem jest mistrz lakiernictwa samochodowego - Mieczysław Szczytyński. Oferta Auto-Master obejmuje naprawę powypadkowych nadwozi przy użyciu specjalistycznego sprzętu oraz innowacyjnych lakierów wodnych.

Lakiernik samochodowy Wrocław fot.1

Firmę charakteryzuje nowoczesne wyposażenie techniczne, a każda naprawa przeprowadzana jest pod czujnym okiem właściciela. Klienci mogą również skorzystać z bezgotówkowego rozliczania szkód komunikacyjnych w towarzystwach ubezpieczeniowych. Auto-Master to gwarancja jakości i profesjonalizmu - świadczą o tym zdobyte nagrody i certyfikaty.

Lakiernik samochodowy Wrocław fot.2

Na wykonane naprawy firma daje 3-letnią gwarancję. Ponadto właściciele uszkodzonych pojazdów otrzymają samochód zastępczy na czas naprawy. Oferta obejmuje również naprawy blacharskie, lakierowanie samochodów, wycenę szkód, ochronę i renowację lakieru. Wyceny określane są na podstawie czasochłonności prac lakiernika Auto-Master.

Auto-Master

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8940026086
Regon
930263923
Siedziba
ul. Niedźwiedzia 11 54-232 Wrocław