Centrum psychologiczne Klinika Zdrowego Umysłu

Współcześnie coraz więcej osób zmaga się z problemami żywieniowymi, nadmiarem stresu, traumami, mobbingiem i innymi trudnościami emocjonalnymi. Klinika Zdrowego Umysłu oferuje kompleksową opiekę nad swoimi pacjentami, w zakres której wchodzą: konsultacja psychologiczna zarówno dla dorosłych jak i dzieci, konsultacja psychiatryczna oraz terapia par i rodzin.

gabinet psychologiczny

Psycholog Wrocław - gabinet w poradni Klinika Zdrowego Umysłu fot.1

Psychoterapia jest prowadzona zgodnie z założeniami nurtu psychoterapii dynamicznej, która leczy coraz powszechniejsze nerwice, depresje i lęki poprzez zlokalizowanie źródła problemów. Dodatkowo można liczyć na wsparcie w zakresie leczenia celiakii, depresji, zaburzeń seksualnych, odżywiania, agresji, zaburzeń psychosomatycznych i psychodermatologicznych, anemii, a także trudności w zrachowaniach asertywnych, stawianiu granic, itd.

gabinet psychologiczny

Psycholog Wrocław - gabinet w poradni Klinika Zdrowego Umysłu fot.2

Relacje międzyludzkie nie są łatwym zadaniem, a cyfryzacja, nie ułatwia utrzymania dystansu czy asertywności. Wszystkie usługi oferowane przez klinikę mogą odbywać się także zdalnie, a nawet w języku angielskim.

Klinika Zdrowego Umysłu

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8971708697
Regon
021409951
Siedziba
Ul. Stalowa 92a 53-440 Wrocław